1
(1)

Класична кухня - розкіш і благородство

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 1 / 5. Кількість голосів: 1

Немає голосів

Кухня, оформлена у класичному стилі, відрізняється бездоганністю, благородством і вишуканістю. Це розкіш і пишність, краса і чарівність. Тут ви не зустрінете строгості, простоти і грубості, а головне – ніякого мінімалізму.

Вибираючи кухню класику, ви отримуєте:

  • розкішний зовнішній вигляд;
  • функціональність;
  • затишну атмосферу;
  • багатий декор;
  • завжди модні рішення.

З недоліків можна назвати:

  • висока вартість меблів;
  • особливий догляд за світлою кухнею.

Найзручнішим варіантом для кухні є гарнітур з островом. Таке планування дозволяє оптимізувати робочу зону і тримати все необхідне для приготування їжі під рукою. Вдала ідея – острів у вигляді барної стійки.

Щоб правильно підібрати стійку, необхідно визначитися з метою встановлення, а також враховувати розміри меблевого комплексу, габарити кімнати і зріст мешканців. Стандартна висота виробу – 110-115 см, а довжина – 50-60 см на одного члена сім’ї.

Маленька класична кухня

Класика більше придатна для великих просторих приміщень з високими стелями. Якщо ж ви хочете оформити у цьому стилі маленьку кухню, використовуйте спрощений варіант.

Масивність і велика кількість декору будуть обтяжувати обстановку, тому від традиційних фасадів краще відмовитися. Рекомендується вибрати лаконічний меблевий гарнітур з цікавою фурнітурою.

У невеликій кухні краще розмістити меблі з глухими і рамковими фасадами без скляних вставок. Виняток – навісна шафа для посуду з прозорими дверцятами. Якщо ж ви не можете обійтися без скла, вибирайте вітражі або матове скло.

Оптимальним варіантом стане кутове планування. І не забувайте про додаткове освітлення.

Що стосується кольорів, то гармонійніший вигляд матимуть світлі фасади. Бежеві, білі і сірі відтінки можна поєднувати з коричневим. Наприклад, комбінуйте бежеві меблі з темною підлогою і коричневою стільницею. Найкращим варіантом для маленької кухні буде білий, оскільки він візуально збільшує простір і робить кімнату світлішою.

Класична кухня: палітра кольорів

Класика – це завжди спокійні і непомітні відтінки. Найпопулярнішими є:

  • Білий – виграшний колір, оскільки робить приміщення світлим, просторим і чистим. Кухню можна прикрасити фурнітурою і декоративними елементами золотистого відтінку.
  • Бежевий і коричневий – традиційні відтінки класичної кухні. Їх можна і потрібно поєднувати, використовувати для акцентів і виділення цікавих деталей.
  • Сірий – перетворює благородний інтер’єр на сучасніший.
  • Шоколадний – підходить виключно для великогабаритних приміщень. Колір можна обіграти за допомогою позолочених елементів.
  • Фісташковий – кухня має ніжний і витончений вигляд. Можна додати яскраві акценти.

Красу природних відтінків можна підкреслити яскравими фарбами (наприклад, червоним, синім, смарагдовим або жовтим кольором). Тільки робити це треба обережно, щоб не перевантажити інтер’єр.

Мінімалізм. Цікавим варіантом буде комбінація непомітних простих меблів і яскравої ефектної барної стійки. Відповідні для цього стилю матеріали - камінь, метал і скло.
Модерн передбачає поєднання різних матеріалів і несумісних елементів. Стиль буде доречний у великій або середній за розміром кухні.
Лофт - відмінний вибір, якщо у кімнаті високі стелі. Робочу зону можна облаштувати біля вікна, а барну стійку розмістити поруч (замовляти краще дерев'яну). Стиль любить світло, тому варто подумати про додаткове освітлення. Якщо у вас велика кухня, можна поставити диван.
Середземноморський стиль - це білі, сірі, бежеві та блакитні відтінки, які можна розбавити яскравими акцентами. Придатний для поєднаної кухні. Для виготовлення барної стійки використовуються натуральні матеріали.
Хай-тек. Відмінним варіантом стане поєднання стилю з кутовим плануванням. Ефектніший вигляд матиме глянцева поверхня барної стійки, але матова - практичніша. У виробництві використовуються синтетичні матеріали і метал. Стиль передбачає використання чорного, червоного, білого, сірого або синього кольору. Хай-тек - це строгі лінії, прості форми і відсутність декору.

Кухня класика: вибираємо меблевий гарнітур

Класичними є меблі, що мають ознаки таких стилів, як: бароко, рококо, ампір або класицизм.

Найзручнішим варіантом є гарнітур з островом. Таке планування дозволяє оптимізувати робочу зону і тримати все необхідне для приготування їжі під рукою. Хорошим рішенням є острів у вигляді барної стійки.  

Основне в кухні – це:

Фасади можуть бути строгими або розкішними, але обов’язково з візерунками. Універсальний варіант – шпоновані із вставками зі скла. Для цього стилю характерні плавні лінії і закруглені форми, тому прекрасно придатні меблі з радіусним фасадом. Шафки у такій кухні повинні відкриватися нарозхрист, а глянцева поверхня не допускається.

Обідня зона – серце класичної кухні. З цієї причини, вона має бути красивою і святковою, навіть якщо розрахована на невелику сім’ю. Стиль передбачає масивні дерев’яні стільці або напівкрісла з підлокітниками і стіл (краще – круглий або овальний).

Який вибрати матеріал?

Дерево – найпопулярніший матеріал. Він відрізняється екологічністю і довговічністю, але чутливий до перепадів температур і високої вологості. Замовляючи гарнітур з масиву, треба враховувати, що ціна на нього буде високою.

Стільниця може виготовлятися з дерева, каменю або ДСП. Для ексклюзивних моделей використовують граніт, мармур, кварцит і базальт. Щоб кухня вийшла теплою і затишною, замовляйте дерев’яну стільницю. А якщо ви розглядаєте економ-варіанти, то вибирайте ДСП або МДФ.

 

Комфортна неокласика

Стиль об’єднує традиції і сучасні ідеї. Це свого роду оновлена ​​класика.

Неокласика взяла від традиційного стилю:

  • симетрію;
  • натуральні матеріали;
  • чіткі лінії;
  • просторі приміщення;
  • благородний дизайн;
  • пастельні тони.

І додала:

  • лаконічність;
  • простий дизайн;
  • перламутр і сріблясті переливи.

Як наслідок, вийшов витончений і ніжний стиль, який передбачає наявність нових меблів без антикварних деталей.

Неокласика любить однотонні кухні з акцентами в оздобленні. До білого можна додати золотий, коричневий, жовтий або чорний.

Найвдалішим варіантом для кухні неокласики є кутове, острівне і П-подібне планування.

Кухня класика на замовлення

Якщо ви любите класику, цінуєте традиції і порядок, оформлюйте кухню у класичному стилі. Якщо ви мрієте про елегантну і розкішну кухню, знову ж таки вибирайте класику.

Щоб підкреслити стиль і статус, замовте авторські меблі у Студії Arsievich. Ви отримаєте унікальну кухню, яка буде радувати вашу сім’ю довгі роки. Заповніть форму на сайті і отримайте безкоштовну консультацію наших дизайнерів вже сьогодні!