Меблі в стилі модерн

Стиль модерн – це класика інтер’єрного дизайну. Незважаючи на те, що його розквіт припав на 1890-1910 роки, меблі в стилі модерн користуються особливою популярністю і сьогодні.

Меблі в стилі бароко

Стиль бароко – це розкіш у всьому її прояві. Цей стиль складно назвати скромним або стримано елегантним. Він скоріше химерний, вигадливий, пафосний, навмисне підкреслює багатство і статус.

Меблі в стилі мінімалізм

Головне завдання меблів у стилі мінімалізм – підкреслити простір і об’єм приміщення, стаючи більше фоном, ніж основним акцентом інтер’єру. Предмети меблів у такому інтер’єрі мають бути строгими, лаконічними і водночас максимально функціональними.

Модульні меблі у сучасному стилі

Модульні меблі відмінно виконують завдання зберігати велику кількість речей, залишаючись водночас компактними, стильними, багатофункціональними і не захаращуючими простір.

Планування кухні

Якщо ви проєктуєте кухню самостійно, то у певний момент неминуче запитаєте: яке планування краще вибрати і які нюанси потрібно враховувати? Адже кухня слугуватиме вам не один десяток років, тому першочергове значення має все ж її зручність, функціональність і органічність простору. І тільки потім вже йдуть краса, стиль, дизайн.

Меблі в класичному стилі

Під час планування кухні потрібно врахувати безліч великих і дрібних нюансів, щоб потім не журитися через непродуманість проєкту, а радіти зручності і ергономічності нового простору.

Меблі в стилі модерн
Меблі в стилі бароко
Меблі в стилі мінімалізм
Модульні меблі у сучасному стилі
Планування кухні
Меблі в класичному стилі