Наші роботи
Дизайн: DA-Design. Меблі: ARSIEVICH Studio
Дизайн: Arsievich and Lugovskaya Меблі: ARSIEVICH Studio
Дизайн: Наталія Прохова Меблі: ARSIEVICH Studio
Дизайн: DA-Design Меблі: ARSIEVICH Studio
01 02 03 04
Меблі для віталень
Ми проєктуємо меблі, враховуючи побажання і вподобання наших замовників. Підкажемо з функціонального наповнення і гами кольорів. І за такої взаємодії ви отримуєте авторські меблі, які впишуться у ваш інтер'єр і стануть його частиною!
Меблі для ванної
На сьогоднішній день багатьом споживачам доступна така популярна послуга інтер'єрних студій, як дизайн меблів для ванної на замовлення. І Територія авторських меблів Arsievich (Дніпро) не є винятком: наші креативні дизайнери готові створити оригінальний проєкт меблів для ванної відповідно до ваших вимог і побажань.
Меблі для дитячої
Особливу увагу приділяємо проєктуванню меблів для дитячих кімнат. Для виробництва дитячої використовуємо високоякісні, екологічні матеріали. Насамперед, меблі мають бути безпечними для дитини, по-друге, повинні бути спроєктовані відповідно до віку дитини і, звичайно, ми враховуємо побажання наших маленьких замовників.
Запитання-відповіді
Що таке індивідуальні меблі?

Індивідуальні меблі, на відміну від заводських, виробляються не за стандартними габаритними розмірами, а з урахуванням усіх особливостей планування конкретного приміщення. При замовленні таких меблів у професійній студії дизайну виконавець бере на себе все – від створення проєкту до встановлення меблів.

Створені на замовлення меблеві вироби мають оригінальні форми і забарвлення, які замовник може вибрати на свій смак, як і матеріали і фурнітуру. Внаслідок цього індивідуальні меблі ідеально вписуються у домашнє або офісне планування, надають інтер’єру особливий стиль і дозволяють ергономічно організувати життєвий простір.

Які основні етапи виготовлення меблів за індивідуальними проєктами?

Процес виготовлення меблів за індивідуальними проєктами складається з п’яти основних етапів:

 1. Вимір приміщення. Після отримання замовлення фахівець нашої Студії у зручний для вас час виїжджає на об’єкт і вимірює приміщення, для якого потрібно виготовити меблі, з урахуванням усіх нюансів (виступів, труб, батарей і т.д.).
 2. Створення індивідуального дизайн-проєкту. На основі особливостей приміщення і ваших побажань зі стилю дизайнери створюють тривимірне комп’ютерне зображення майбутніх меблів. Макет може бути розроблений у декількох варіантах (з використанням різних кольорів, матеріалів і фурнітури), з яких ви зможете вибрати той, який сподобається найбільше.

 3. Передавання технічної документації на виробництво меблів. Обраний і затверджений вами меблевий ескіз надсилається професійним технологам на виробництво.  

 4. Виробництво меблів за індивідуальним проєктом. На підставі спроєктованого ескізу наші технологи виготовляють меблі за індивідуальними параметрами з матеріалів, які відповідають вимогам якості.

 5. Доставка і встановлення меблів за адресою замовника. Фахівці нашої Студії в обумовлений час доставлять на вашу адресу готові меблі і здійснять грамотний монтаж.

Що потрібно враховувати, замовляючи меблі за індивідуальним проєктом?

Купуючи меблі на замовлення за індивідуальними проєктами, вам перш за все треба повідомити менеджеру бажані параметри:

 • форму;
 • розміри;
 • колір.

У такому разі результатом роботи наших дизайнерів-конструкторів є вбудовані меблі на замовлення за індивідуальними параметрами. З ними ви зможете привабливо обставити конкретний простір і домогтися бажаної атмосфери у приміщенні.

Хочете побачити, які вони – наші меблі на замовлення (Дніпро)? Фото авторських робіт Студії у класичному, сучасному і розкішному стилі наявні у портфоліо.

Зручно замовити вбудовані меблі на сайті компанії Arsievich ви можете після безкоштовної консультації з нашим дизайнером. Щоб скористатися вигідною пропозицією, просто заповніть та надішліть форму зворотного зв’язку.

Вибирайте меблі на замовлення від виробника Arsievich і створюйте у себе вдома або в офісі максимально комфортну для життя і роботи обстановку!

Меблі на замовлення за індивідуальними розмірами: чому це вигідно?

Замовляючи меблі за індивідуальними розмірами, ви отримуєте можливість:

 • Врахувати планування і розмір приміщення.
 • Підібрати індивідуальний дизайн меблів.
 • Вибрати відповідний матеріал, колір і фурнітуру для меблів.
 • Отримати виготовлені меблі з доставкою та складанням на місці.
 • Раціонально використовувати простір після монтажу меблів. 

Отже, виготовлені на замовлення меблі дозволяють створити неповторний інтер’єр, який відповідає вашим естетичним потребам і вимогам до практичності.

Скільки коштує індивідуальний меблевий проєкт і меблі за індивідуальними розмірами?

Виготовлені ​​за індивідуальними розмірами меблі не завжди коштують дорожче за готові вироби з магазину. На вартість розробки індивідуального меблевого проєкту і виготовлення меблів за ним впливає низка факторів:

 • Планування об’єкта. Зі збільшенням кількості функціональних зон на одній і тій же площі об’єкта збільшується обсяг роботи, а отже, і розцінки за квадратний метр.
 • Стиль оформлення. Наприклад, меблі у сучасному стилі коштуватимуть дешевше, ніж вироби у стилі класики. Це пов’язано з тим, що класичний стиль передбачає використання набагато більшої кількості деталей, ніж сучасний.  
 • Вимоги до проєкту з боку замовника. Що більше у клієнта виникає естетичних і технічних вимог до проєкту, то більше часу дизайнер витрачає на розробку меблевих макетів, а технолог – на створення нестандартних рішень оформлення інтер’єру. Тому такі проєкти і меблі коштують дорожче.     
 • Уподобання до комплектуючих. Якщо під час створення меблів за індивідуальними розмірами використовуються комплектуючі з наявності, розробка дизайн-проєкту і меблів обійдеться дешевше. У тих випадках, коли клієнт хоче бачити готові меблі з комплектуючими з елітного асортименту, і для цього їх необхідно спеціально замовляти у постачальників, вартість проєкту і меблів буде вищою. 

За грамотного підходу до замовлення індивідуального меблевого проєкту і меблів за індивідуальними розмірами ви отримаєте оригінальний дизайн-проєкт і якісні вироби за доступною вартістю. 

Чому варто замовити меблі у Дніпрі саме в Студії Arsievich?
 • Створення індивідуального проєкту. Меблі за індивідуальними замовленнями дозволяють клієнту самому визначитися з внутрішнім складом, видом фурнітури й іншими важливими нюансами.
  • Висока якість і безпека. У своєму виробництві ми використовуємо тільки безпечні матеріали, якість яких підтверджується необхідними сертифікатами.
  • Гарантійне обслуговування. Ексклюзивні меблі на замовлення дають право своєму власникові скористатися послугою гарантійного обслуговування у разі потреби.
 • Використання сучасного обладнання. Професійне виготовлення ексклюзивних меблів на замовлення здійснюється кваліфікованими фахівцями на новітньому обладнанні, яке відповідає європейським стандартам.
 • Застосування інноваційних технологій. Завдяки впровадженню у виробництво передових технологій, результатом нашої діяльності стають елітні меблі на замовлення.
 • Високий рівень професіоналізму співробітників. До переліку послуг нашої Студії входить виробництво меблів на замовлення з повним циклом, тобто включаючи проєктування, випуск, складання, упаковку, доставку і встановлення меблевих елементів. За ходом процесу на кожному з етапів стежать спеціально навчені відповідальні співробітники.

Дизайнери пропонують своїм клієнтам не тільки індивідуальні розміри, але й незвичайну фурнітуру, яка є зрештою своєрідною родзинкою. Є й інші переваги меблів на замовлення. Зокрема, індивідуальний збір корпусних меблів від студії Arsievich дозволяє домогтися:

 • раціональності (меблі точно буде відповідати потрібним розмірам);
 • якості (усі частини меблів будуть підібрані максимально якісно, ​​і ви легко зможете це перевірити);
 • гармонійності (загальний стиль кімнати може бути зруйнований всього одним невдало підібраним комодом, а при виготовленні меблів на замовлення ви самостійно визначаєте майбутній відтінок, фактуру і матеріал);
 • довговічності (меблі масового виробництва рідко виготовляються з високоякісних матеріалів, тоді як студія Arsievich пропонує своїм клієнтам якісні матеріали, які прослужать досить довго);
 • функціональності (забудьте про стандартну кількість поличок, вішалок або поділів у шафі, тепер ви самостійно вирішуєте, на якій висоті вони будуть розташовані, скільки і якими вони будуть).

Заповніть форму і отримайте

консультацію!

Меблі на замовлення від Території авторських меблів Arsievich

Цікавлять авторські меблі на замовлення (Дніпро) за оптимальними цінами? Заходьте на сайт Студії Арсієвич, де можна зручно замовити меблі за індивідуальними розмірами у бажаному стилі і колірній гамі. У разі виникнення запитань заповнюйте форму зворотного зв’язку і надсилайте одним кліком – до вас обов’язково зателефонують наші дизайнери-проєктувальники і безкоштовно проконсультують за напрямками, які цікавлять.

Що пропонує Територія авторських меблів Арсієвич своїм клієнтам?

З позицій свого досвіду і професіоналізму команда нашої Студії забезпечує:

 • Уважне ставлення до ідей і вимог замовника. Виготовлення меблів на замовлення, починаючи з розробки дизайн-проєкту, здійснюється відповідно до усіх ваших побажань.
 • Створення індивідуального проєкту. В основі нашої діяльності лежить виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями, тому варіанти дизайну, які надаються нашим клієнтам, є унікальними.
 • Підбір матеріалів і фактур, які гармонійно впишуться і ефектно доповнять інтер’єр. Виготовлення меблів на замовлення здійснюється із грамотно підібраної у межах бюджету замовника сировини.
 • Висока якість і довговічність в експлуатації, гармонія в інтер’єрі. Незалежно від обраного вами стилю, кольору і форми елементів, меблі за проєктом на замовлення прослужать вам протягом багатьох років і до того ж будуть гармонійно поєднуватися з обраним оформленням приміщення.

Де використовуються корпусні меблі на замовлення?

Стильні корпусні меблі на замовлення від нашої Студії призначені для створення незвичайних інтер’єрів у приміщеннях різного типу:

 • квартирах;
 • приватних будинках;
 • заміських котеджах;
 • офісах і кабінетах керівників;
 • торгових центрах і т.д.

Шукаєте, де замовити меблі на замовлення (Дніпро), ціни на виготовлення яких будуть оптимальними з точки зору «ціна/якість»? Звертайтеся до Студії Arsievich! З урахуванням ваших вимог фахівці розроблять меблі на замовлення за індивідуальними розмірами для дому:

 • кухні;
 • вітальні;
 • спальні;
 • дитячої;
 • передпокою;
 • ванної.

Також у нас можна замовити індивідуальні меблі для офісів і функціональні шафи-купе у сучасному дизайні, який зробить робочий простір презентабельним.

Завдяки використанню високоякісних матеріалів для виготовлення, корпусні меблі за індивідуальним замовленням від компанії Arsievich мають найкращі характеристики і стійко витримують:

 • температурні коливання;
 • механічні впливи;
 • підвищену вологість.

Замовити меблі у Дніпрі – ідеальний вибір для індивідуального інтер’єру

Інтер’єр квартири створюється не тільки завдяки фарбам і загальному стилю, але й якісним, красивим і функціональним меблям. Сьогодні магазини пропонують купити ту чи іншу частину меблів за прийнятною ціною. Однак найчастіше такі предмети типові і виготовляються на конвеєрі. Саме тому багато хто вирішив замовити меблі у Дніпрі, звернувшись до Території авторських меблів Arsievich. Індивідуальний підхід до створення корпусних або кухонних меблів дозволяє не тільки зробити житло функціональним, але й прикрасити його, привнести в інтер’єр оригінальність і неповторність.

Нові меблі вимагають особливого підходу до себе. Якщо за плечима численні спроби підібрати незвичайний інтер’єр для власної квартири, то стає все складніше зважитися на щось нове. Самостійний вибір часто зводиться до спроб поєднати неможливе: габарити і фактуру.

0
(0)

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Немає голосів