0
(0)
Територія авторських меблів

Ось уже понад 10 років ми займаємося виготовленням корпусних меблів. З кожним роком ми виходимо за межі можливого.

І завдяки спільним зусиллям злагодженої команди, авторські меблі функціонально наповнюють і створюють особливу атмосферу в інтер’єрах.

Бренд АRSIEVICH заснований Володимиром Арсієвич і Світланою Арсієвич на сімейних цінностях, традиціях і творчому підході.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Немає голосів

Наша команда
Василь Попов
Директор з постачання
Клим Котов
Провідний конструктор
Оля Кобозєва
Дизайнер меблів
Володимир Сластьонов
Дизайнер меблів
Наші роботи
Дизайн: DA-Design. Меблі: ARSIEVICH Studio
Дизайн: Arsievich and Lugovskaya Меблі: ARSIEVICH Studio
Дизайн: Інтер'єр Майстер. Love&Do Меблі: ARSIEVICH Studio
Дизайн: DA-Design Меблі: ARSIEVICH Studio
01 02 03 04
Відгуки
Галина
м. Дніпро, ЖК Каскад

Перше, що замовили з меблів, це кухню. Я задоволена якістю і підходом у роботі. Після цього замовили меблі вже в усю квартиру, хлопці чудові, працюють професійно, привезли меблі у зазначений термін! Ще важливий для мене момент – те, що працюють з натуральними і якісними матеріалами, попросила сертифікати на матеріали, все надали!

Павло
м. Дніпро, ЖК Салют

Замовляв меблі для всієї квартири. Результатом дуже задоволений, меблі дуже якісні і гарні. Всім рекомендую цю дизайн-студію, результатом будете задоволені на усі 100%.

Вероніка
м. Дніпро

Дякую професіоналам!

Я замовляла корпусні меблі для всієї квартири, дуже задоволена якістю та індивідуальним підходом. Окреме дякую хочу сказати Світлані за допомогу у вирішенні питання з перепланування і за цікаві меблеві проєкти.

Олександра
м. Дніпро, ЖК Панорама

Хотілося б залишити позитивний відгук про меблеву студію Arsievich.
Перше, про що варто сказати – індивідуальний підхід до кожного гостя і його потреб у тих чи інших меблях.
Я замовляла меблі для нової квартири, починаючи з передпокою і закінчуючи ванною кімнатою.
Команда студії Arsievich дуже грамотно підібрала колірну гамму, яка ідеально підійшла під інтер’єр квартири. Вони враховували всі особливості планування, і як результат – меблі вийшли вкрай зручними і функціональними.

Запитання-відповіді
Що таке індивідуальні меблі?

Індивідуальні меблі, на відміну від заводських, виробляються не за стандартними габаритними розмірами, а з урахуванням усіх особливостей планування конкретного приміщення. При замовленні таких меблів у професійній студії дизайну виконавець бере на себе все – від створення проєкту до встановлення меблів.

Створені на замовлення меблеві вироби мають оригінальні форми і забарвлення, які замовник може вибрати на свій смак, як і матеріали і фурнітуру. Внаслідок цього індивідуальні меблі ідеально вписуються у домашнє або офісне планування, надають інтер’єру особливий стиль і дозволяють ергономічно організувати життєвий простір.

Які основні етапи виготовлення меблів за індивідуальними проєктами?

Процес виготовлення меблів за індивідуальними проєктами складається з п’яти основних етапів:

 1. Вимір приміщення. Після отримання замовлення фахівець нашої Студії у зручний для вас час виїжджає на об’єкт і вимірює приміщення, для якого потрібно виготовити меблі, з урахуванням усіх нюансів (виступів, труб, батарей і т.д.).
 2. Створення індивідуального дизайн-проєкту. На основі особливостей приміщення і ваших побажань зі стилю дизайнери створюють тривимірне комп’ютерне зображення майбутніх меблів. Макет може бути розроблений у декількох варіантах (з використанням різних кольорів, матеріалів і фурнітури), з яких ви зможете вибрати той, який сподобається найбільше.

 3. Передавання технічної документації на виробництво меблів. Обраний і затверджений вами меблевий ескіз надсилається професійним технологам на виробництво.  

 4. Виробництво меблів за індивідуальним проєктом. На підставі спроєктованого ескізу наші технологи виготовляють меблі за індивідуальними параметрами з матеріалів, які відповідають вимогам якості.

 5. Доставка і встановлення меблів за адресою замовника. Фахівці нашої Студії в обумовлений час доставлять на вашу адресу готові меблі і здійснять грамотний монтаж.

Що потрібно враховувати, замовляючи меблі за індивідуальним проєктом?

Купуючи меблі на замовлення за індивідуальними проєктами, вам перш за все треба повідомити менеджеру бажані параметри:

 • форму;
 • розміри;
 • колір.

У такому разі результатом роботи наших дизайнерів-конструкторів є вбудовані меблі на замовлення за індивідуальними параметрами. З ними ви зможете привабливо обставити конкретний простір і домогтися бажаної атмосфери у приміщенні.

Хочете побачити, які вони – наші меблі на замовлення (Дніпро)? Фото авторських робіт Студії у класичному, сучасному і розкішному стилі наявні у портфоліо.

Зручно замовити вбудовані меблі на сайті компанії Arsievich ви можете після безкоштовної консультації з нашим дизайнером. Щоб скористатися вигідною пропозицією, просто заповніть та надішліть форму зворотного зв’язку.

Вибирайте меблі на замовлення від виробника Arsievich і створюйте у себе вдома або в офісі максимально комфортну для життя і роботи обстановку!

Меблі на замовлення за індивідуальними розмірами: чому це вигідно?

Замовляючи меблі за індивідуальними розмірами, ви отримуєте можливість:

 • Врахувати планування і розмір приміщення.
 • Підібрати індивідуальний дизайн меблів.
 • Вибрати відповідний матеріал, колір і фурнітуру для меблів.
 • Отримати виготовлені меблі з доставкою та складанням на місці.
 • Раціонально використовувати простір після монтажу меблів. 

Отже, виготовлені на замовлення меблі дозволяють створити неповторний інтер’єр, який відповідає вашим естетичним потребам і вимогам до практичності.

Скільки коштує індивідуальний меблевий проєкт і меблі за індивідуальними розмірами?

Виготовлені ​​за індивідуальними розмірами меблі не завжди коштують дорожче за готові вироби з магазину. На вартість розробки індивідуального меблевого проєкту і виготовлення меблів за ним впливає низка факторів:

 • Планування об’єкта. Зі збільшенням кількості функціональних зон на одній і тій же площі об’єкта збільшується обсяг роботи, а отже, і розцінки за квадратний метр.
 • Стиль оформлення. Наприклад, меблі у сучасному стилі коштуватимуть дешевше, ніж вироби у стилі класики. Це пов’язано з тим, що класичний стиль передбачає використання набагато більшої кількості деталей, ніж сучасний.  
 • Вимоги до проєкту з боку замовника. Що більше у клієнта виникає естетичних і технічних вимог до проєкту, то більше часу дизайнер витрачає на розробку меблевих макетів, а технолог – на створення нестандартних рішень оформлення інтер’єру. Тому такі проєкти і меблі коштують дорожче.     
 • Уподобання до комплектуючих. Якщо під час створення меблів за індивідуальними розмірами використовуються комплектуючі з наявності, розробка дизайн-проєкту і меблів обійдеться дешевше. У тих випадках, коли клієнт хоче бачити готові меблі з комплектуючими з елітного асортименту, і для цього їх необхідно спеціально замовляти у постачальників, вартість проєкту і меблів буде вищою. 

За грамотного підходу до замовлення індивідуального меблевого проєкту і меблів за індивідуальними розмірами ви отримаєте оригінальний дизайн-проєкт і якісні вироби за доступною вартістю. 

Чому варто замовити меблі у Дніпрі саме в Студії Arsievich?
 • Створення індивідуального проєкту. Меблі за індивідуальними замовленнями дозволяють клієнту самому визначитися з внутрішнім складом, видом фурнітури й іншими важливими нюансами.
  • Висока якість і безпека. У своєму виробництві ми використовуємо тільки безпечні матеріали, якість яких підтверджується необхідними сертифікатами.
  • Гарантійне обслуговування. Ексклюзивні меблі на замовлення дають право своєму власникові скористатися послугою гарантійного обслуговування у разі потреби.
 • Використання сучасного обладнання. Професійне виготовлення ексклюзивних меблів на замовлення здійснюється кваліфікованими фахівцями на новітньому обладнанні, яке відповідає європейським стандартам.
 • Застосування інноваційних технологій. Завдяки впровадженню у виробництво передових технологій, результатом нашої діяльності стають елітні меблі на замовлення.
 • Високий рівень професіоналізму співробітників. До переліку послуг нашої Студії входить виробництво меблів на замовлення з повним циклом, тобто включаючи проєктування, випуск, складання, упаковку, доставку і встановлення меблевих елементів. За ходом процесу на кожному з етапів стежать спеціально навчені відповідальні співробітники.

Дизайнери пропонують своїм клієнтам не тільки індивідуальні розміри, але й незвичайну фурнітуру, яка є зрештою своєрідною родзинкою. Є й інші переваги меблів на замовлення. Зокрема, індивідуальний збір корпусних меблів від студії Arsievich дозволяє домогтися:

 • раціональності (меблі точно буде відповідати потрібним розмірам);
 • якості (усі частини меблів будуть підібрані максимально якісно, ​​і ви легко зможете це перевірити);
 • гармонійності (загальний стиль кімнати може бути зруйнований всього одним невдало підібраним комодом, а при виготовленні меблів на замовлення ви самостійно визначаєте майбутній відтінок, фактуру і матеріал);
 • довговічності (меблі масового виробництва рідко виготовляються з високоякісних матеріалів, тоді як студія Arsievich пропонує своїм клієнтам якісні матеріали, які прослужать досить довго);
 • функціональності (забудьте про стандартну кількість поличок, вішалок або поділів у шафі, тепер ви самостійно вирішуєте, на якій висоті вони будуть розташовані, скільки і якими вони будуть).

Заповніть форму і отримайте

консультацію!