Меблі для дитячої на замовлення
Щоб вашій дитині було комфортно перебувати у своїй кімнаті, там необхідно створити сприятливу атмосферу. І почати потрібно з меблів як головного атрибуту дитячої. З огляду на властиві дитячим меблям особливості до питання її покупки варто підійти максимально серйозно.
У кімнаті для дітей слід розмістити такі меблі:
- ліжко;
- стіл;
- стілець;
- шафа або гардеробна;
- крісло або диван;
- полиці;
- дзеркало.
Дівчаткам можна додатково поставити маленький столик з пуфом, а для хлопчиків обладнати спортивний куточок.
Як уникнути можливих проблем під час експлуатації меблів для дитячої? Найкращим рішенням для вас буде купити меблі для дитячої на замовлення у перевіреного українського виробника – Студії Arsievich.
ООформлення дитячої: 10 популярних стилів
Дитяча має бути зручною, безпечною і цікавою для дитини. Вибираючи дизайн і меблі, слід враховувати вік дітей, їхні смакові уподобання і особливості характеру. Наприклад, якщо вашій дитині подобається футбол, то не варто прикрашати кімнату космічними кораблями і зірками.
У якому стилі оформити дитячу?
- Морська тематика. Якщо дитина в захваті від кораблів, піратів і скарбів, зробіть для неї морську кімнату. Оформлення може бути легким і ненав’язливим (лише з декількома деталями на цю тему) або може повністю переносити малюка, наприклад, у каюту корабля або на безлюдний острів. У такий інтер’єр відмінно впишеться ліжко, зроблене у вигляді човна або прикрашене вітрилами, декоративні штурвали, скрині для речей та іграшок, можна також встановити канати і мотузкові сходи. Для дівчинки можна оформити ліжко у вигляді раковини молюска. Для маленьких принцес слід вибирати світлі кольори (білий, блакитний, жовтий), а для хлопчиків – темні і насичені відтінки (синій, червоний, коричневий).
- Прованс – відмінний варіант для дівчаток. Така кімната буде ніжною і затишною. Оформлення передбачає поєднання пастельних тонів (рожевого, бежевого, молочного або лілового). Меблі мають бути вишуканими – з позолотою і різьбленою обробкою. Популярні візерунки: квітковий або ягідний принт, дрібна клітинка і тонкі вертикальні лінії.
- Кантрі. Відмінна риса стилю – природність. Завдяки використанню натуральних матеріалів є найбезпечнішим для оформлення дитячої. Стиль застосовується більше для акцентів і створення тематичних зон (вігвама, казкової хатинки і т.д.).
- Скандинавський стиль – хороший варіант для дитячої. З його допомогою у кімнаті створюється затишна і спокійна обстановка. Меблі слід вибирати дерев’яні, а кольори – світлі (бежевий, блакитний, фісташковий і жовтий). Для акцентів рекомендується використовувати зелений, червоний і лимонний.
- Класика. Головний принцип оформлення – розкішна простота. Меблі мають бути масивними і з різьбленням, можна з позолоченими деталями. Єдина відмінність дитячої та дорослої кімнати – кількість меблів і їхні розміри. По суті, класична дитяча є міні-версію класичної кімнати для дорослих. Найкраще використовувати золотистий, білий, коричневий, червоний, синій і зелений кольори.
- Сучасний стиль передбачає наявність модульних меблів зі скла, металу і пластику, а також вироби зі шкіри. Головні принципи оформлення – простота і практичність. Можна розмістити меблі незвичайної форми і зробити яскраві акценти.
- Англійський стиль – з кожним роком стає все популярнішим. Така кімната має стильний і незвичний вигляд. При оформленні необхідно використовувати бежевий, червоний, синій або зелений відтінки. Матимуть гарний вигляд квітковий принт, геральдичні символи, смуги і шотландська клітинка.
- Лофт – це перш за все брутальність, тому придатний для хлопчиків-підлітків. У такому стилі краще оформляти великі кімнати. Особливості: цегляна кладка, графіті на стінах, труби, незвичайні лампочки, дивани і пуфики.
- Мінімалізм – це прості меблі, мінімум декору, чорно-біла або біло-сіра кольорова гама. Стиль стане відмінним рішенням для хлопчиків-підлітків.
- Хай-тек – вибір юнаків, які захоплюються технікою і комп’ютерними іграми.
Кімната для хлопчика – безпека і практичність
Дитяча відображає внутрішній світ дитини. Щоб оформити кімнату для хлопчика, необхідно врахувати його вік, інтереси і темперамент.
Якщо ваш син займається спортом, створіть для нього відповідну обстановку. Якщо він любить машини, замовте ліжко у вигляді авто, а якщо він дуже активний, встановіть стінки для скелелазіння, мотузкові сходи і канати.
Хороший варіант для хлопчика – ліжко-горище. Внизу може розміщуватися гардеробна або ігрова зона, а зверху – місце для сну.
Дитяча для хлопчика: вікові особливості
- Новонароджена дитина. Головне правило оформлення – правильно підібрати кольори. Рекомендується використовувати світлі спокійні відтінки (бежевий, молочний, ніжно-зелений). Від традиційної блакитної кімнати краще відмовитися, але якщо ви хочете використовувати цей колір, поєднуйте його з іншими відтінками.
- Дошкільнята. Діти дуже рухливі і у цьому віці люблять грати і сидіти на підлозі, тому слід забезпечити їм свободу пересувань. Краще, щоб меблі не заважали і не завдавали травм – підійдуть полиці і відкриті шафи.
- Школярі. Дитяча повинна поділятися на зони: для навчання, відпочинку та ігор. Ділянку для занять не варто перевантажувати зайвими деталями. Стіл і стілець – важливі елементи у формуванні правильної постави, тому вони мають бути зручними. При цьому, розміри столу повинні відповідати віку школяра. У кімнаті слід встановити книжкову шафу і полиці для шкільного приладдя. Для хлопчика шкільного віку також необхідний спортивний куточок. Це може бути турнік, стінка для скелелазіння та ін.
Дитячу можна оформити у будь-якому стилі, але знову ж таки з урахуванням інтересів дитини.
Яку тематику вибрати для хлопчика?
- Космічна. Відмінні риси: зірки, планети, телескоп і синьо-срібляста колірна гамма.
- Спортивна – залежить від хобі (футбол, баскетбол, бокс, гонки і т.д.).
- Автомобільна. Якщо хлопчик захоплюється машинами, влаштуйте у нього в кімнаті гоночну трасу або гараж. Можна замовити ліжко у вигляді машини і додати яскраві деталі. Основні кольори – червоний, оранжевий і поєднання чорного з білим.
- Піратська – ліжко у формі корабля, скрині замість комоду, піратська атрибутика.
- Скандинавська. Якщо ви віддаєте перевагу спокійному дизайну, вибирайте цей стиль. Основа оформлення – деталі і акценти, тому кімнату буде легко переробляти зі зростанням дитини. Основні кольори: білий, бежевий, сірий і блакитний. Можна поєднувати білий з чорним.
Дитяча кімната для хлопчика: меблі
У кімнаті хлопчика-дошкільника має бути більше м’яких меблів (диван, крісла, пуфики), оскільки вони люблять бігати і стрибати.
Щоб у дитячій було просторіше, встановіть тільки найнеобхідніше – ліжко, шафу або гардеробну, стіл і крісло. Можна вибрати розкладний диван і меблі-трансформери.
Чудовим рішенням для кімнати хлопчика стануть зручна і функціональна шафа-купе і стінка з закритими і відкритими секціями.
Кімната для дівчинки – затишок і краса
Дитяча для дівчинки – не просто гарний інтер’єр, але і фактор формування смаку. Важливе місце займає також комфорт і безпека.
Найкраще створити нейтральну кімнату з яскравими деталями. Тоді з віком дитини її буде нескладно переробити. Для спокійного оформлення відмінно підійде скандинавський стиль.
Який колір вибрати для кімнати дівчинки?
Рекомендується використовувати світлі відтінки з додаванням соковитих акцентів.
Від насичених тонів краще відмовитися – вони будуть тиснути і навіювати нудьгу. Небажано використовувати яскравий і пастельний рожевий. Замість нього вибирайте пудровий або блідо-рожевий тон.
Які ще відтінки можна використовувати?
- червоний;
- бузковий;
- фіолетовий;
- ніжно-зелений;
- кремовий;
- помаранчевий.
Меблі для кімнати дівчинки
Для кімнати дівчинки найкраще використовувати меблі білого або бежевого кольору.
Основа дитячої – ліжко, тому що дівчатка найчастіше грають саме на ньому. Ліжко має бути великим і зручним. Якщо у вас активна дитина, можна замовити ліжко-горище.
У кімнаті також повинні бути:
- шафа або гардеробна;
- стіл і стілець;
- полиці;
- столик для творчості та ігор;
- ящики або кошики для іграшок.
Приміщення треба зонувати, тобто розділити спальну, навчальну та ігрову зону.
У кімнаті школярки особливе місце займають стіл і стілець, тому потрібно вибирати зручні і функціональні меблі.
Дитяча для дівчинки: 3 популярні стилі
Під час оформлення дитячої врахуйте побажання дитини, її вік і риси характеру.
Для дівчинки можна обрати такі стилі:
- класичний – виграшний для будь-якого віку і передбачає прикраси у вигляді рюшів і бантиків;
- прованс – кімната вийде ніжною і романтичною, для декору використовують квіти;
- казковий – що буде в основі оформлення, залежить від інтересів вашої дочки (ляльки, тварини, казки або мультики).
Вибираючи той чи інший дизайн, пам’ятайте, що кімната повинна відповідати віку вашої дитини. Для дівчинки до 5 років підійдуть яскраві кольори, а для старшого віку треба використовувати спокійні відтінки.
Кімната для підлітків – індивідуальність і свої правила
Кімната підлітка – особливий світ. У цьому віці діти самі встановлюють правила і вибирають дизайн і меблі. Завдання батьків – підтримати ідеї дитини і допомогти реалізувати їх.
Підлітку у своїй кімнаті має бути комфортно – як усамітнитися, так і спілкуватися з друзями.
Меблі для підлітків
Меблі треба правильно підібрати і розставити, щоб організувати робочий простір і відокремити зону для відпочинку.
У кімнаті повинні знаходитися:
- зручне і велике ліжко;
- стіл, стілець і крісло;
- закрита шафа або гардеробна;
- книжкові полиці або стінка з різними секціями;
- дзеркало – для дівчаток;
- спортивна зона – для хлопчиків.
Шафу або іншу ділянку для зберігання речей потрібно робити закритою, щоб заховати все від сторонніх очей. Що більше закритих секцій, то простіше буде підтримувати порядок у кімнаті.
Найпридатніші кольори меблів для кімнати підлітка – білий, світло-сірий і бежевий. Такі відтінки добре гармонують з іншими квітами і їх можна використовувати для будь-якого стилю.
Стилі для кімнати підлітків
Для хлопців:
- лофт;
- хай-тек;
- мінімалізм.
Для дівчат:
- класичний;
- прованс;
- скандинавський;
- сучасний.
Дитяча кімната для двох: особливості
Основні правила оформлення дитячої для двох ті ж, що і для однієї дитини. Єдина відмінність – кількість меблів і створення обстановки для гармонійного співіснування двох дітей.
Фактори, які треба врахувати при плануванні:
- зони кімнати (навчальна, ігрова та спальна);
- габарити кімнати;
- стать і вік дітей;
- інтереси дітей.
Якщо ваші діти однієї статі, оформити дитячу буде простіше. Вислухавши їхні побажання та враховуючи їхні інтереси, можна знайти компроміс і створити комфортні та функціональні зони для обох.
Робочі місця рекомендується облаштувати біля вікна, шафи розмістити вздовж однієї стіни, а ліжка – вздовж іншої (яка довша).
Якщо між дітьми велика різниця у віці, підлаштуватися треба під старшу дитину, тобто зробити кімнату більш дорослою.
Для різностатевих дітей краще створити нейтральну за стилем і колірною гамою дитячу з поділом на зони для дівчинки і хлопчика. Як перегородку використовуйте меблі, оскільки ділити простір за допомогою ширми незручно.
Меблі рекомендується вибирати білого кольору. Це нейтральний відтінок, який підійде під будь-який стиль і буде добре поєднуватися з іншими тонами, включаючи яскраві.
Які меблі вибрати?
- Ліжко – важливий елемент при оформленні кімнати для двох дітей. Можна встановити два окремих ліжка або ж одне двоярусне. Другий варіант – кращий, оскільки економить місце і має цікавіший вигляд. Ліжка можна розмістити одне під одним або перпендикулярно.
- Шафа. Оскільки дітей двоє, то і речей більше, а отже потрібна містка шафа. Якщо габарити кімнати дозволяють, краще облаштувати гардеробну. Зони для зберігання одягу та іграшок можуть розміщуватися також під ліжками або сходами (якщо ліжко дворівневе). Хорошим варіантом для дитячої є кутові шафи і шафа-купе.
- Стіл. Можна використовувати один довгий стіл або ж встановити два, але менших розмірів.
Ігрову зону і спортивний куточок треба облаштувати за інтересами дітей.
Вибираючи колір, можна віддати перевагу світло-рожевому або персиковому (для дівчинки) і ніжно-блакитному або ніжно-зеленому (для хлопчика). Поєднання цих відтінків матиме гармонійний вигляд.
Велика дитяча кімната
Велика дитяча – мрія кожної дитини. Правильно підібраний дизайн і меблевий гарнітур створять сприятливі умови для розвитку особистості.
Головний принцип оформлення – враховувати стать і вік дитини і відштовхуватися від її інтересів.
Як облаштувати велику дитячу: 8 порад
- Треба уникати великої кількості декору і дрібних деталей.
- Кімната не повинна стати нудною або помпезною. Рекомендується використовувати модульну систему.
- Меблі не повинні торкатися стелі. Розставляти їх бажано по периметру, але не закриваючи усі стіни повністю.
- Подовжену або прямокутну кімнату краще розділити на дві ділянки: для ігор і відпочинку.
- Модним рішенням стане поєднання двох-трьох кольорів. Не варто «заливати» кімнату одним відтінком, навіть найулюбленішим.
- Оскільки простір дозволяє, створіть для дитини спортивний куточок.
- У такій кімнаті можна використовувати будь-який стиль і нестандартні меблі.
- Якщо у вас різностатеві діти, створіть для них дві повноцінні окремі зони.
Як у маленькій, так і у великогабаритній дитячій освітлення відіграє важливу роль. Брак світла і його надлишок негативно вплинуть на дитячий організм. Щоб зробити кімнату візуально світлішою, використовуйте в оформленні світлі відтінки. Для маленької дитячої – це особливо важливо.
Дитячі меблі Дніпро – індивідуальність навіть у дрібницях
Територія авторських меблів Arsievich пропонує своїм клієнтам подбати про малюків (дитячі меблі Дніпро). Дитячі кімнати завжди мають бути трохи чарівними, адже в маленькому віці розвиток дитини безпосередньо залежить від оточуючого середовища. Дитяча – це особливий світ кожної дитини, у якому вона відчуває себе максимально захищеною і спокійною, де вона грає і створює свої особливі казкові і фантазійні світи. Тому при оформленні дизайну інтер’єру дитячої потрібна саме ексклюзивні дитячі меблі, які будуть відповідати інтересам дитини. Такі меблі дозволять зробити зі звичайної кімнати барвисту і яскраву дитячу, яка поєднуватиме у собі декілька зон:
- відпочинку;
- навчання;
- ігрову.
Облаштовувати приміщення необхідно з особливою ретельністю, адже від оформлення дитячої багато у чому залежить і характер дитини, її психологічний стан, спосіб мислення.
Однією з обов’язкових умов для дитячих меблів також є підвищена безпека. Ексклюзивні дитячі меблі на замовлення – це одна зі сфер діяльності компанії Arsievich. У своїй роботі фахівці студії використовують тільки екологічно чисті і безпечні матеріали, комплектуючі та аксесуари. Тому ви можете бути спокійні за здоров’я свого малюка.
До того ж, ще під час створення ескізів дизайнери враховують можливі ризики, а тому позбавляють меблі гострих кутів, інших небезпечних частин і деталей. Творчий підхід, креативність та індивідуальні рішення дозволяють створювати казкові, чарівні меблі, які будуть позитивно впливати на розвиток особистості дитини. А ще переважають яскраві кольори, але у той же час вони приглушені. Для любителів незвичайного інтер’єру підбираються ліжка у вигляді автомобілів, колисок. Для кімнати підлітка можна підібрати обстановку, відповідну його захопленням.
Як розрахувати вартість меблів для дитячої
Щоб розуміти, скільки будуть коштувати дитячі меблі на замовлення в Території авторських меблів Arsievich, необхідно знати такі параметри:
- розмірні характеристики меблів;
- матеріали і фурнітура, які використовуються для виготовлення;
- кількість функціональних елементів (дверей, полиць і ін.).
Щоб дізнатися попередню вартість меблів для дитячої, залиште замовлення на нашому сайті.
Процес оформлення і виконання замовлення у Студії Arsievich
Процедура виготовлення ексклюзивних меблів у нашій Студії складається з таких послідовних кроків:
- Телефонний дзвінок у Студію або надсилання замовлення на сайті.
- Виклик фахівця для виміру параметрів дитячої.
- Підготовка дизайн-проєкту і його погодження з клієнтом.
- Оплата замовлення після розрахунку його вартості.
- Виготовлення меблів для дитячої кімнати.
- Доставка меблів для дитячої на об’єкт замовника та їх монтаж.
Щоб замовити стильні меблі для дитячої у компанії Arsievich, просто натисніть кнопку зворотного дзвінка на сторінці.