0
(0)

Меблі для передпокою

Передпокій (або хол) можна без перебільшень назвати візитівкою будь-якого будинку або квартири. Саме ця кімната викликає у гостей перше враження про вашу оселю. І головну роль у цьому процесі відіграють меблі в хол: саме від їх привабливості і комфорту залежить загальне сприйняття простору.

Якщо ви задумали прикрасити «візитівку» свого житла, найкращим рішенням буде замовити меблі для передпокою у професіоналів: у такому разі дизайн-проєкт виконується з урахуванням усіх особливостей вашого приміщення.

Не знаєте, кому довірити створення і реалізацію проєкту меблів для холу у м. Дніпро? Запрошуємо вас на сайт Території авторських меблів Arsievich!

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Немає голосів

Сучасний передпокій

Естетичний вигляд, зручність і функціональність сучасним передпокоям надають такі елементи:

Гардеробна шафа.

Це має бути містка шафа-купе, призначена для зберігання верхнього одягу господарів і тимчасового розміщення верхнього одягу гостей.

Навісні полиці.

Такий варіант не тільки дозволяє завжди мати під рукою взуття, сумки, парасольки, ключі й інші дрібні речі, але й візуально збільшує простір передпокою.

Що дає співпраця зі Студією Arsievich?
Безкоштовно проконсультуватися з дизайнером
Для цього достатньо заповнити коротку форму на сторінці і надіслати її нам, після чого з вами оперативно зв'яжеться профільний фахівець і детально відповість на ваші запитання.
Замовити меблі в хол за ціною виробника
Увесь процес - від проєктування до реалізації меблів для передпокою - здійснюється виключно нашою Студією. Тому вам не доведеться переплачувати, як у разі замовлення меблів в хол через посередників.
Відкрити для себе
світ стильних і високоякісних меблів.
Користуватися безпечними предметами в інтер'єрі
Усі меблі в хол від компанії Arsievich виробляються з екологічно чистої сировини, тому за їхню безпеку для здоров'я людини можна не побоюватися.
Звернутися за сервісним обслуговуванням
Наші зобов'язання перед замовниками не закінчуються на етапі складання меблів для передпокою: за потреби виконується сервісне, зокрема і безкоштовне гарантійне обслуговування предметів інтер'єру.
Як розраховується вартість?

Розрахунок вартості меблів в хол на замовлення здійснюється на підставі таких характеристик:

габаритів меблів;
кількості корпусних елементів і механізмів;
розцінок на матеріали і фурнітуру, які використовуються у роботі.

Хочете дізнатися попередню ціну на меблі в хол на замовлення від компанії Arsievich? Внесіть інформацію про розміри вашого передпокою у форму на сторінці – і за підсумками попереднього розрахунку на екрані з’явиться сума, яка вас цікавить.

Оформлення замовлення меблів в хол
Залишити замовлення будь-яким з можливих способів (за телефоном, на сайті або на e-mail).
Запросити замірника на зручну для вас дату і час.
Доручити дизайнеру розробку індивідуального проєкту.
Ознайомитися з проєктом і після доопрацювань затвердити його остаточний варіант.
Оплатити наші послуги згідно з розрахованою вартістю робіт.
Отримати доставлені і встановлені меблі для передпокою.
Відгуки
Павло
м. Дніпро, ЖК Салют

Замовляв меблі для всієї квартири. Результатом дуже задоволений, меблі дуже якісні і гарні. Всім рекомендую цю дизайн-студію, результатом будете задоволені на усі 100%.

Вероніка
м. Дніпро

Дякую професіоналам!

Я замовляла корпусні меблі для всієї квартири, дуже задоволена якістю та індивідуальним підходом. Окреме дякую хочу сказати Світлані за допомогу у вирішенні питання з перепланування і за цікаві меблеві проєкти.

Галина
м. Дніпро, ЖК Каскад

Перше, що замовили з меблів, це кухню. Я задоволена якістю і підходом у роботі. Після цього замовили меблі вже в усю квартиру, хлопці чудові, працюють професійно, привезли меблі у зазначений термін! Ще важливий для мене момент – те, що працюють з натуральними і якісними матеріалами, попросила сертифікати на матеріали, все надали!

Запитання-відповіді
Які найпопулярніші елементи меблів у передпокої?

Естетичний вигляд, зручність і функціональність сучасним передпокоям надають такі елементи:

 • Гардеробна шафа. Це має бути містка шафа-купе, призначена для зберігання верхнього одягу господарів і тимчасового розміщення верхнього одягу гостей.
 • Навісні полиці. Такий варіант не тільки дозволяє завжди мати під рукою взуття, сумки, парасольки, ключі й інші дрібні речі, але й візуально збільшує простір передпокою.
 • Дзеркало у повний зріст. Воно є затребуваним декоративним елементом, наявність якого у холі, окрім своєї основної функції, також візуально розширює площу приміщення.

Гармонійно скомбінувати в інтер’єрі холу ці та інші предмети меблів у виграшній колірній гамі вам допоможуть наші досвідчені дизайнери.

Які терміни виготовлення меблів для передпокою?

Терміни виготовлення меблів для передпокою залежать від обраної вами моделі, а також типу комплектуючих (стандартні чи ні). Якщо це меблі з масиву дерева, то через складність виробничого процесу їх виготовлення триває довше.

При виборі нестандартних комплектуючих може знадобитися більше часу на їх постачання, що також збільшує строки виконання замовлення. З урахуванням цих чинників процес виготовлення меблів може займати від 20 до 45 робочих днів.

Як розраховується вартість меблів для передпокою?

Розрахунок вартості меблів в хол на замовлення виконується на підставі таких показників:

 • габаритів меблів;
 • кількості корпусних елементів і механізмів;
 • розцінок на матеріали і фурнітуру, які використовуються у роботі.

Хочете дізнатися попередню ціну на меблі в хол на замовлення від компанії Arsievich? Внесіть інформацію про розміри вашого передпокою у форму на сторінці – і за підсумками попереднього розрахунку на екрані з’явиться сума, яка вас цікавить.

Скільки коштує гардеробна шафа для передпокою?

Вартість гардеробної шафи для передпокою насамперед залежить від вартості матеріалів, які використовуються для її виготовлення. Також на остаточну ціну впливають розміри шафи і її наповнення, тип кріплення фурнітури.

Який порядок оформлення і виконання замовлення?

Щоб стати одним із щасливих власників меблів для передпокою від Студії Arsievich, вам потрібно:

 1. Залишити замовлення будь-яким з можливих способів (за телефоном, на сайті або на e-mail).
 2. Запросити замірника на зручну для вас дату і час.
 3. Доручити дизайнеру розробку індивідуального проєкту.
 4. Ознайомитися з проєктом і після доопрацювань затвердити його остаточний варіант.
 5. Оплатити наші послуги згідно з розрахованою вартістю робіт.
 6. Отримати доставлені і встановлені меблі для передпокою.

Вибираєте Студію Arsievich як проєктувальника і виробника меблів в хол? Тоді просто зараз замовте зворотний дзвінок на сайті – і наші співробітники зв’яжуться з вами у робочий час для обговорення усіх деталей.

Заповніть форму і отримайте

консультацію!

Меблі для передпокою на замовлення / меблі в хол на замовлення

Передпокій (або хол) можна без перебільшень назвати візитівкою будь-якого будинку або квартири. Саме ця кімната викликає у гостей перше враження про вашу оселю. І головну роль у цьому процесі відіграють меблі в хол: саме від їх привабливості і комфорту залежить загальне сприйняття простору.

Якщо ви задумали прикрасити «візитівку» свого житла, найкращим рішенням буде замовити меблі для передпокою у професіоналів: у такому разі дизайн-проєкт виконується з урахуванням усіх особливостей вашого приміщення. А оскільки передпокої переважно мають невеликі розміри, перед дизайнерами, як правило, стоїть завдання спроєктувати максимально компактні і в той же час місткі меблі в хол на замовлення.

Не знаєте, кому довірити створення і реалізацію проєкту меблів для холу у м. Дніпро? Запрошуємо вас на сайт Території авторських меблів Arsievich!

Що дає співпраця зі Студією Arsievich?

Замовники меблів для передпокою у нашій Студії отримують можливість:

 1. Безкоштовно проконсультуватися з дизайнером. Для цього достатньо заповнити коротку форму на сторінці і надіслати її нам, після чого з вами оперативно зв’яжеться профільний фахівець і детально відповість на ваші запитання.
 2. Замовити меблі в хол за ціною виробника. Увесь процес – від проєктування до реалізації меблів для передпокою – здійснюється виключно нашою Студією. Тому вам не доведеться переплачувати, як у разі замовлення меблів в хол через посередників.
 3. Відкрити для себе світ стильних і високоякісних меблів..
 4. Користуватися безпечними предметами в інтер’єрі. Усі меблі в хол від компанії Arsievich виробляються з екологічно чистої сировини, тому за їхню безпеку для здоров’я людини можна не побоюватися.
 5. Звернутися за сервісним обслуговуванням. Наші зобов’язання перед замовниками не закінчуються на етапі складання меблів для передпокою: за потреби виконується сервісне, зокрема і безкоштовне гарантійне обслуговування предметів інтер’єру.

Вже готові обговорити майбутній інтер’єр вашого передпокою з професіоналами? Тоді зателефонуйте нам за одним із вказаних на сайті номерів.