0
(0)

Меблі для ванної

Що найважливіше у просторі будь-якої ванної кімнати? Перш за все – це естетика і зручність. Домогтися і першого, і другого можна шляхом встановлення гарних і функціональних меблів. І зовсім не обов’язково купувати готовий гарнітур для ванної з ризиком, що він не підійде вам за розмірами.

На сьогоднішній день багатьом споживачам доступна така популярна послуга інтер’єрних студій, як дизайн меблів для ванної на замовлення. І Територія авторських меблів Arsievich (Дніпро) не є винятком: наші креативні дизайнери готові створити оригінальний проєкт меблів для ванної відповідно до ваших вимог і побажань.

А виробничий персонал нашої компанії забезпечить якісне виготовлення, надійний монтаж і сервісне обслуговування меблів для ванних кімнат.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Немає голосів

Облаштування ванної

Будь-які елементи меблів, призначених для встановлення у ванній кімнаті, повинні відповідати таким вимогам:

Бути стійкими до вологи.

Тому для виготовлення меблів для ванної за розробленим дизайном в компанії Arsievich використовують пластик, скло та інші водонепроникні матеріали.

Мати корисний функціонал.

Наші меблі не просто займають вільний простір, а за рахунок наявності поличок і ящиків різних форм виконують корисні функції.

Вписуватися у маленькі простори.

Якщо цього вимагають умови замовлення, наші дизайнери вміють проєктувати меблеві елементи для невеликих за розміром приміщень, серед них і з сантехнікою на їхній площі.

У нашій Студії ви можете недорого замовити дизайн усіх необхідних складових для створення оазису чистоти і релаксу у приватному будинку або квартирі: пенали для ванної, тумби з умивальником, навісні шафи та ін.

Чому варто замовити меблі для ванної в Студії Arsievich?
Індивідуальний проєкт
Меблі для ванної проєктуються нашими дизайнерами з урахуванням особливостей планування і розмірів приміщення. Внаслідок цього ви отримуєте ексклюзивно мебльовану ванну кімнату.
Сучасний дизайн
Залежно від ваших уподобань меблі для ванної на замовлення можуть бути створені у будь-якому стилі і колірному виконанні з урахуванням актуальних тенденцій.
Ергономічні форми
Наші меблі для ванної забезпечують безпечне та ефективне використання простору приміщення будь-яких габаритів.
Якісні матеріали
Корпуси та фасад меблів для ванної кімнати виготовляються з вологостійких матеріалів, завдяки чому забезпечується тривалий термін експлуатації предметів меблів у приміщенні з підвищеною вологістю.
Гарантійні зобов'язання
Купуючи у нас меблі для ванної на замовлення, клієнти Студії можуть розраховувати на безкоштовне гарантійне обслуговування у межах договору.
Як формується вартість на наші меблі для ванної?

Розцінки на готові меблі для ванної кімнати варіюються залежно від таких складових, як:

точні розміри меблів для ванної кімнати;
одинична вартість витратних матеріалів і механізмів;
кількість сировинних ресурсів, витрачених на виготовлення меблів.

Цікавить, у яку ціну вам обійдеться замовлення меблів для ванної у нашій компанії? Заповніть спеціальну форму на сторінці – і ми надішлемо вам орієнтовну вартість, розраховану, відштовхуючись від зазначених вами параметрів.

Зручне замовлення меблів для ванної в Студії Arsievich
Залишити заявку телефоном або надіслати заповнену форму на сайті.
Домовитися про приїзд замірника на об'єкт у зручний для вас час.
Після підготовки дизайнерського проєкту узгодити його з виконавцем.
Дізнатися вартість замовлення меблів для ванної кімнати.
Внести оплату згідно з офіційним договором.
Прийняти роботу у підрядника за підсумками доставки, збирання і встановлення меблів у ванній.
Відгуки
Юлія
м. Дніпро, ЖК Салют

Замовили меблі для всієї квартири! Дякуємо за розроблений дизайн, якість і професійний підхід.

Олександра
м. Дніпро, ЖК Панорама

Хотілося б залишити позитивний відгук про меблеву студію Arsievich. Перше, про що варто сказати – індивідуальний підхід до кожного гостя і його потреб у тих чи інших меблях. Я замовляла меблі для нової квартири, починаючи з передпокою і закінчуючи ванною кімнатою.

Команда студії Arsievich дуже грамотно підібрала колірну гамму, яка ідеально підійшла під інтер’єр квартири. Вони враховували всі особливості планування, і як результат – меблі вийшли вкрай зручними і функціональними.

 

Галина
м. Дніпро, ЖК Каскад

Перше, що замовили з меблів, це кухню. Я задоволена якістю і підходом у роботі. Після цього замовили меблі вже в усю квартиру, хлопці чудові, працюють професійно, привезли меблі у зазначений термін! Ще важливий для мене момент – те, що працюють з натуральними і якісними матеріалами, попросила сертифікати на матеріали, все надали!

Запитання-відповіді
Які основні критерії при виборі меблів для ванної кімнати?

Будь-які елементи меблів, призначених для встановлення у ванній кімнаті, повинні відповідати таким вимогам:

 • Бути стійкими до вологи. Тому для виготовлення меблів для ванної за розробленим дизайном в компанії Arsievich використовують пластик, скло та інші водонепроникні матеріали.
 • Володіти корисним функціоналом. Наші меблі не просто займають вільний простір, а за рахунок наявності поличок і ящиків різних форм виконують корисні функції.
 • Вписуватися у маленькі простори. Якщо цього вимагають умови замовлення, наші дизайнери вміють проєктувати меблеві елементи для невеликих за розміром приміщень, серед них і з сантехнікою на їхній площі.

У нашій Студії ви можете недорого замовити дизайн усіх необхідних складових для створення оазису чистоти і релаксу у приватному будинку або квартирі: пенали для ванної, тумби з умивальником, навісні шафи та ін.

Які меблі для ванної кімнати кращі: підлогові або навісні?

З точки зору експлуатації для ванної краще вибирати навісні меблі, які кріпляться до стін за допомогою консолей (тому мають ще назву – консольні). І на це є декілька причин:

 1. У ванній з навісними меблями простіше підтримувати чистоту.
 2. На відміну від підлогового (цокольного) підстілля навісному не загрожує вода на підлозі. 
 3. Для тих ванних кімнат, де встановлені підлоги з підігрівом, навісні меблі – ідеальний варіант.
Хочу замовити меблі для ванної кімнати. Який матеріал краще вибрати?

У цьому разі радимо обрати пластик, і ось чому:

 • По-перше, на відміну від дерева, пластик здатний витримати будь-яку вологість і підвищені температури.
 • По-друге, цей матеріал ідеально підходить для виготовлення меблів як для маленьких, так і для великих ванних кімнат.
 • По-третє, пластик представлений у різних видах (рулонний/листовий, з матовим фоном/з глянцевими візерунками), що дозволяє створювати з нього меблі індивідуального зразка під ваш інтер’єр.
 • По-четверте, ціна на меблі з пластика нижча, ніж на дерев’яні.
Як формується вартість на меблі для ванної?

Вас приємно здивує індивідуальний підхід і креативність, професіоналізм дизайнерів. Але ще одним приємним сюрпризом стане вартість меблів, виготовлених на замовлення з якісних і надійних матеріалів. Розцінки на готові меблі для ванної кімнати варіюються залежно від таких складових, як:

 • точні розміри меблів для ванної кімнати;
 • одинична вартість витратних матеріалів і механізмів;
 • кількість сировинних ресурсів, витрачених на виготовлення меблів;
 • якість використовуваного матеріалу – наприклад, натуральний камінь або мармур буде значно дорожчим за водостійку фанеру;
 • якість використовуваної фурнітури – йдеться про доводчики, амортизатори, ручки і т.д. Звичайно, ви можете заощадити і вибрати недорогі моделі, однак термін їх служби, особливо в умовах підвищеної вологості, буде обмеженим і зрештою ви заплатите набагато більше, ніж у випадку, якщо б зразу поставили якісну фурнітуру;
 • габарити меблів – природно, що більше матеріалів буде витрачено, то дорожчою буде модель;
 • наявність тих чи інших декоративних елементів, прикрас і т.д.

Цікавить, у яку ціну вам обійдеться замовлення меблів для ванної у нашій компанії? Заповніть спеціальну форму на сторінці – і ми надішлемо вам орієнтовну вартість, розраховану, відштовхуючись від зазначених вами параметрів.

Чому варто замовити меблі для ванної в Студії Arsievich?

Послуга замовлення меблів у ванну кімнату від Arsievich має низку переваг:

 1. Індивідуальний проєкт. Меблі для ванної проєктуються нашими дизайнерами з урахуванням особливостей планування і розмірів приміщення. Внаслідок цього ви отримуєте ексклюзивно мебльовану ванну кімнату.
 2. Сучасний дизайн. Залежно від ваших уподобань меблі для ванної на замовлення можуть бути створені у будь-якому стилі і колірному виконанні з урахуванням актуальних тенденцій.
 3. Ергономічні форми. Наші меблі для ванної забезпечують безпечне та ефективне використання простору приміщення будь-яких габаритів.
 4. Якісні матеріали. Корпуси та фасад меблів для ванної кімнати виготовляються з вологостійких матеріалів, завдяки чому забезпечується тривалий термін експлуатації предметів меблів у приміщенні з підвищеною вологістю.
 5. Гарантійні зобов’язання. Купуючи у нас меблі для ванної на замовлення, клієнти Студії можуть розраховувати на безкоштовне гарантійне обслуговування у межах договору.

Потрібна професійна допомога у питаннях виготовлення меблів для ванної на замовлення? Поставте свої запитання дизайнеру Території авторських меблів Arsievich під час безкоштовної консультації – і отримаєте грамотні відповіді.

Заповніть форму і отримайте

консультацію!

Меблі для ванної на замовлення / меблі для ванної кімнати

Що найважливіше у просторі будь-якої ванної кімнати? Перш за все – це естетика і зручність. Домогтися і першого, і другого можна шляхом встановлення гарних і функціональних меблів. І зовсім не обов’язково купувати готовий гарнітур для ванної з ризиком, що він не підійде вам за розмірами.

На сьогоднішній день багатьом споживачам доступна така популярна послуга інтер’єрних студій, як дизайн меблів для ванної на замовлення. І Територія авторських меблів Arsievich (Дніпро) не є винятком: наші креативні дизайнери готові створити оригінальний проєкт меблів для ванної відповідно до ваших вимог і побажань. А виробничий персонал нашої компанії забезпечить якісне виготовлення, надійний монтаж і сервісне обслуговування меблів для ванних кімнат.

Зручне замовлення меблів для ванної у Студії Arsievich

Від отримання меблів для ванної кімнати та їх складання на місці нашою бригадою вас відділяє лише 6 кроків:

 1. Залишити заявку телефоном або надіслати заповнену форму на сайті.
 2. Домовитися про приїзд замірника на об’єкт у зручний для вас час.
 3. Після підготовки дизайнерського проєкту узгодити його з виконавцем.
 4. Дізнатися вартість замовлення меблів для ванної кімнати.
 5. Внести оплату згідно з офіційним договором.
 6. Прийняти роботу у підрядника за підсумками доставки, складання і встановлення меблів у ванній.

Один телефонний дзвінок або клік на сайті – і ваша заявка на меблі для ванної на замовлення відразу надходить в обробку.