1
(1)

Меблі в стилі модерн

Стиль модерн – це класика інтер’єрного дизайну. Незважаючи на те, що його розквіт припав на 1890-1910 роки, меблі в стилі модерн користуються особливою популярністю і сьогодні. Адже вони поєднують у собі витонченість, зручність, затишок, розкіш і легкість.

Меблі в стилі модерн: розкіш, елегантність і гармонія форм

Відмінною рисою стилю модерн, що стала його візитівкою, є повна відсутність чітких форм, прямих ліній і кутів, на місце яких прийшли плавні, хвилясті, витіюваті лінії. Меблі в стилі модерн своїм виглядом передають відчуття розкоші, елегантність і гармонію форм. Усі елементи такого інтер’єру повинні поєднуватися між собою, щоб стати єдиним стильовим ансамблем, підкреслювати статус приміщення і його призначення.

Також меблі у стилі модерн мають бути максимально зручними і практичними у щоденному використанні – це одне з головних правил. У такому інтер’єрі кожен предмет меблів чітко виконує свої функції.

Відмінні риси меблів у стилі модерн

Сучасний стиль модерн дещо змінився і відрізняється від свого прабатька, але загалом його основні характеристики і принципи дизайну залишилися незмінними. Характерними рисами меблів у стилі модерн є:

плавные линии и изящные изгибы   плавні лінії і витончені вигини природные мотивы   природні мотиви як елемент меблевого декору
сочетание современных и традиционных натуральных материалов   поєднання сучасних і традиційних натуральних матеріалів функциональность и удобство в приоритете   функціональність і зручність у пріоритеті
изобилие художественных элементов   велика кількість художніх елементів использование преимущественно пастельных натуральных тонов   використання переважно пастельних натуральних тонів

Меблі в стилі модерн ідеально вписуються у великі приміщення неправильних геометричних форм, прекрасно згладжуючи усі їхні вади. Придатні вони і для маленьких приміщень, додаючи затишок і атмосферність.

Матеріали меблів у стилі модерн

Натуральні матеріали мають перевагу, але їх можна також комбінувати зі штучним обробленням.

Дерево   Дерево. Основою меблів у стилі модерн є натуральна деревина благородних порід з вираженою фактурою, яку не ховають під шаром фарби, а навпаки підкреслюють за допомогою лакування і вибілення. Світлі відтінки використовують для базових і більших предметів інтер’єру, а темні – для тих, які менші.
     
Металл   Метал. Меблі в стилі модерн часто декорують кованими вставками, які повторюють рослинні мотиви. Колір металевих елементів найчастіше бронзовий, мідний або з позолотою – саме ці відтінки найкраще підкреслюють красу деревини і додають інтер’єру розкоші. Сріблясті тони найчастіше використовують у поєднанні зі скляними вставками на шафах, столах, дзеркалах.
     
Стекло   Скло. Для оформлення меблів у стилі модерн прозоре ціле скло використовується нечасто. Перевага віддається мозаїчним композиціям з кольорового скла або поєднанню кольорових і прозорих стекол, а також вітражним вставкам. Таке оформлення властиве перегородкам, журнальним столикам, дверцятам сервантів і вітрин.
     

Меблі для вітальні у стилі модерн

Мебель для гостиной в стиле модерн   Центральними персонажами тут є предмети меблів, на які покладається найбільша кількість функцій – диван, крісла, журнальний столик, книжкові шафи, серванти і вітрини. Усі предмети меблів повинні бути максимально зручними і мати розкішний витончений вигляд. Така обстановка придатна для вітальні як у квартирі, так і в заміському будинку. Завдяки плавним лініям, м’яким вигинам, натуральним тонам і природним мотивам, у вітальні завжди будуть панувати затишок і аристократичність.

 

Меблі для спальні у стилі модерн

Мебель для спальни в стиле модерн   Меблювання у стилі модерн ідеальне для спальні, так як надає цьому приміщенню спокій, гармонію і легку розкіш. В оформленні меблевої групи домінують деревина і метал, що імітує природні мотиви. У цьому стилі оформляють узголів’я і ніжки ліжка, приліжкові та туалетні столики, кушетки, крісла, стільці і пуфи. Ключовими елементами залишаються плавні лінії, витончені форми, благородство і комфорт.

Меблі для кухні в стилі модерн

Мебель для кухни в стиле модерн   В оформленні меблевої групи для кухні важливо дотримуватися загальних тенденцій стилю модерн – плавних вигинів, природних мотивів, флористичного декору. Вітається комбінування дерев’яних поверхонь зі штучними сучасними матеріалами, металевими вставками і скляною мозаїкою. Кухонні гарнітури у стилі модерн прекрасно вписуються у великі і маленькі приміщення.

М’які меблі в стилі модерн

Мягкая мебель в стиле модерн   У дизайні м’яких меблів увесь акцент роблять на комфорт. Цього досягають за допомогою плавних м’яких ліній, високих подушок, натурального текстилю, обтічних форм. В оформленні диванів і крісел найчастіше використовують дерево і розкішний, але непомітний текстиль, що тільки додає вишуканості і легкого шику.

Якісні меблі в стилі модерн на замовлення

Якщо ви хочете створити атмосферу класичного затишку, додати інтер’єру розкоші і аристократизму, вибирайте елегантні і вишукані меблі в стилі модерн, які створюють у компанії Arsievich Studio. Дизайнери студії розробляють предмети меблів для кухонь, віталень, спалень, кабінетів, передпокоїв і ванних кімнат у стилі модерн – неповторному і унікальному у своєму благородстві.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 1 / 5. Кількість голосів: 1

Немає голосів