0
(0)

Корпусні меблі на замовлення в студії Арсієвич у Дніпрі

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Немає голосів

Головним атрибутом кожного сучасного будинку є корпусні меблі на замовлення Дніпро. Саме завдяки їм все більше квартир набувають своєї індивідуальності. Цей факт став причиною збільшення попиту на виготовлення меблів на замовлення. Звичайні і стандартні складові обстановки будинку вже стають не тільки поганим тоном, а й просто невідповідними. Вони здебільшого приносять хаос до будинку. Досить складно підібрати складові обстановки в одному стилі. Ще складніше добитися, щоб стиль, розміри приміщення і меблів збігалися. Проте досягти цього дозволять корпусні вироби. 

Тому під час створення функціональних, вишуканих інтер’єрів особливою популярністю користуються корпусні меблі від виробника. Обумовлено це тим, що такі меблі без проблем вписуються у будь-яке приміщення, незалежно від його габаритів. Крім того, вони досить місткі, незважаючи на те, що зовні здаються невеликими.

Основні переваги корпусних меблів

Якщо говорити про інші переваги корпусних меблів, то варто зазначити, що вони допомагають легко змінити інтер’єр приміщення, без проблем створюючи нову, затишну та комфортну обстановку. Крім того, не буде проблемою підібрати меблі для усіх кімнат і обставити їх у єдиному стилі. Зокрема, йдеться абсолютно про всі приміщення квартири або будинку:

 • кухню;
 • вітальню;
 • передпокій;
 • спальню;
 • кабінет і т.ін.

Крім того, такі меблі можна переставляти з кімнати в кімнату і не побоюватися, що зовнішній вигляд приміщення погіршиться. Предмети обстановки однаково добре вписуються у будь-який інтер’єр. Додамо, що корпусні меблі дуже люблять дизайнери, тому що з їх допомогою легко змінювати простір, розділяти кімнату на окремі функціональні зони і т.д. Наприклад, звичайний стелаж або шафа може слугувати своєрідною перегородкою, яка відокремлює зону відпочинку від зони приймання гостей.

Корпусні меблі – що це?

Поняття «корпусні меблі» щільно увійшло у повсякденність. Хоча не всі розуміють, що ж воно означає. Тому, вирушаючи замовляти меблі, спочатку чітко усвідомте усі особливості.

Отже, з чого складаються корпусні меблі?

Корпус – це ЛДСП, ми використовуємо тільки якісну європейську ЛДСП Egger. Фасади для меблів робимо з МДФ (це екологічний матеріал) або з натурального дерева.

Корпусні меблі зручні і функціональні, так як виготовляються на замовлення з урахуванням всіх вимог і особливостей інтер’єру.

Найкраще цю категорію представляють:

 • гірки під ТВ для віталень;
 • гардеробні системи;
 • стелажі і т.д.

Серед них і полиці різної конструкції. За допомогою корпусних меблів у будь-якому приміщенні вдасться забезпечити максимальний рівень комфорту, оскільки вони відрізняються не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і високим рівнем функціональності.

Примітно, що вони можуть використовуватися не тільки у житлових приміщеннях – квартирах, будинках, заміських котеджах, готельних номерах і т.д. Також добре вписуються в офісні кімнати. Але у такому разі крім функціональності і зовнішньої привабливості вони мають бути максимально надійними, витримувати підвищені експлуатаційні навантаження. Тому для їх виготовлення використовують перевірені і міцні матеріали:

 • ЛДСП європейських виробників, таких як Egger і Cleaf;
 • якісну фурнітуру;
 • МДФ і металоконструкції;
 • натуральне дерево міцних порід, таких як ясен і дуб.

Приділяється підвищена увага і якості складання меблів.

Що потрібно враховувати при замовленні корпусних меблів?

 

Все залежить від того, для приміщення якого типу ви купуєте меблі. Критерії вибору для приватного житла і офісу - різні. Якщо ви хочете замовити меблі для свого житла, на перше місце ставте особисті смаки і уподобання. Адже ви будете бачити їх щодня, а тому важливо, щоб вони вам подобались, дарували позитивні емоції.
Пам'ятайте, що меблі для житлового приміщення повинні поєднувати у собі зовнішню привабливість і внутрішню функціональність. І гармонійно вписуватися у загальний інтер'єр приміщення.
Важливими властивостями також є міцність і довговічність, але домашні меблі піддаються не таким вже й високим навантаженням, тому занадто багато уваги їм приділяти не варто. А ось про надійність забувати не треба!
Корпусні меблі для офісу підбираються за іншими критеріями. Зокрема, тут особлива увага приділяється міцності і здатності витримувати підвищені експлуатаційні навантаження.
Не варто забувати і про стильові особливості: прості конструкції; чіткі форми; неяскраве колірне оформлення. Що дозволить отримати меблі, які ідеально впишуться в офісний простір і навіть позитивно позначаться на працездатності, продуктивності.

Корпусні меблі на замовлення Дніпро – маленькі атрибути інтер’єру

Якщо мова заходить про купівлю нових меблів, то всі чомусь відразу намагаються знайти найближчий магазин, замовити комплект і встановити його.
На жаль, досить складно підібрати необхідні меблі таким чином, щоб їхні розміри були ідеальними для кімнати. Склад корпусних меблів різноманітний, наприклад, це:

 • шафи;
 • тумби;
 • стінки;
 • вітальні;
 • шафи-перегородки.

Територія авторських меблів Arsievich пропонує своїм клієнтам не тільки незвичайні меблі, але і гармонійні. Більше не потрібно думати про те, як встановити шафу у ванній або як розмістити тумбу між ліжками у дитячій, якщо її ширина більша за простір між ними.

За допомогою дизайнерів студії Arsievich ви гармонійно розподілите усі необхідні складові. Так, наприклад, якщо стеля на кухні висока, легко розмістити високі навісні шафи. Вони можуть бути вузькими, але досить високими.

У той же час, нижні шафи розвантажуються і площа робочої зони зменшується. За умови максимальної економії простору меблі для кухні на замовлення Дніпро пропонуємо виготовляти за індивідуальними вимірами.

Однією з особливостей корпусних меблів є наявність максимальної функціональності. Наприклад, такі невеликі кімнати, як кухня і ванна потребують великої місткості шаф і зменшеного розміру.

Якщо у кухонній зоні ще можна знайти універсальні предмети меблів, то з ванною все інакше. Сюди дуже складно підібрати не тільки щось красиве, але й таке, що буде вписуватися й інтер’єр.

Загальна ідея дизайнера може розбитися об розміри, форму і тип звичайних меблів масового виробництва. Саме тому меблі для ванної на замовлення Дніпро стають все популярнішими.

Корпусні меблі від виробника – найкращий варіант облаштування кімнати

Якщо вас цікавлять індивідуальні корпусні меблі, створені з урахуванням усіх ваших уподобань, сміливо звертайтеся до Студії Arsievich. Це справжня територія авторських меблів, де працюють досвідчені, професійні дизайнери, здатні вирішувати будь-які завдання і створювати предмети обстановки, точно відповідні вашій кімнаті, її інтер’єру.

Під час розробки проєкту, ескізу дизайнери обов’язково враховують і необхідну функціональність того чи іншого предмета, що дозволяє досягати максимально можливої ​​раціональності. Зокрема, і всього житла або офісу. Особливі дизайнерські рішення фахівців студії Arsievich роблять меблі дійсно оригінальними і неповторними.

Також можна виділити фасади, каркаси, у яких згладжені кути. Цей варіант оформлення ідеально придатний для сімей з маленькими дітьми, адже характеризується підвищеною безпекою. Розробки передбачають використання високоякісної фурнітури, яка продовжує термін експлуатації меблів. І все це за доступними цінами!