0
(0)

Дизайнерські меблі

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Немає голосів

Якщо вас не вражає меблева продукція, наявна у широкому асортименті ​​на українському ринку, і вам хочеться привнести у свій домашній або офісний інтер’єр щось особливе, зверніть увагу на дизайнерські меблі. 

Предмети дизайнерських меблів є особливими продуктами меблевої індустрії. Такі меблі створюються лише у декількох екземплярах (а іноді і в одиничному), що практично виключає вірогідність виявити схожі вироби у будь-якому іншому інтер’єрі. Авторство дизайнерських меблів підтверджують відповідні сертифікати.    

Характеристики та роль дизайнерських меблів в оформленні інтер’єру

Дизайнерські меблі є втіленням певного стилю і передають образ, закладений в авторські вироби їхніми творцями з урахуванням побажань замовників. Предмети повинні відповідати призначенню приміщення і бути максимально зручними у використанні.

Характерними рисами дизайнерських меблів є лаконічні форми і точні пропорції. Оригінальні предмети, витримані в єдиному стилі і встановлені кожен на своєму місці, покликані органічно доповнювати один одного і таким чином формувати загальне враження про місце і його власника.  

Використання у домашньому інтер’єрі естетичних і функціональних дизайнерських моделей меблів допомагає створити затишну атмосферу, що спонукає присутніх у ній людей розслабитися і відпочити у колі близьких. Креативні й ергономічні дизайнерські меблі здатні облагородити й офісний простір, до того ж дозволяють доцільніше використовувати його площу.    

Проєктуванням та виготовленням топових дизайнерських меблів за оригінальними кресленнями і прототипами в Україні займається Студія авторських меблів Arsievich (м.Дніпро). У нашої команди є досвід виконання проєктів будь-якої складності для інтер’єрів у всіляких стилях: модерн, лофт, класика, шале і ін. Особливу увагу при розробці дизайнерських проєктів фахівці приділяють розрахункам, що є запорукою отримання міцних і збалансованих конструкцій.

У портфоліо присутні приклади наших авторських проєктів, з якими ви можете ознайомитися і вибрати майбутню концепцію для свого інтер’єру. А щоб отримати консультацію з питань, які вас цікавлять, зв’яжіться з менеджером через спеціальну форму на сайті.

Переваги дизайнерських меблів

 • Неповторний дизайн. Над створенням дизайнерських меблів працюють талановиті фахівці, які володіють бездоганним смаком і здатністю втілювати у життя найрізноманітніші ідеї. Тому дизайнерські роботи відрізняються від екземплярів серійного виробництва своїм оригінальним і вишуканим зовнішнім виглядом. 
 • Індивідуальний характер. У предметах дизайнерських меблів можна втілити усі побажання замовника і відобразити його внутрішнє світовідчуття. Тоді створена за допомогою предметів обстановка буде саме тією, якою її хоче бачити клієнт, а отже, буде радувати своїм виглядом довгі роки.
 • Безпека експлуатації. Для створення дизайнерських меблів використовують найкращі матеріали, які відрізняються екологічністю. Тому ви можете бути впевнені у тому, що дизайнерські моделі абсолютно безпечні у використанні. 
 • Гарантія якості. Працюючи на своє ім’я, виробники дизайнерських меблів надають особливого значення використанню саме високоякісної і надійної сировини. Таким чином, для споживачів купівля дизайнерських меблів – це запорука довгострокової експлуатації предметів інтер’єру у спальні, кухні, вітальні, дитячій, передпокої, вбиральні, ванній кімнаті або в офісному просторі.
 • Безмежна фантазія. Незважаючи на наявність з боку замовника окремих побажань, дизайнери не обмежені жорсткими рамками під час роботи над проєктом дизайнерських меблів. Внаслідок цього на світ народжуються найхимерніші предмети інтер’єру, які точно не залишаються без уваги.

Досвідчена команда Території авторських меблів Arsievich готова реалізувати як класичні, так і найактуальніші дизайнерські завдання для вашої оселі або офісу. Асортимент дизайнерських меблів охоплює вироби різного призначення: столи, крісла та стільці, дивани і ліжка, шафи і тумби, полиці і стелажі та ін.

Меблева дизайнерська продукція, яка виготовляється на замовлення нашою досвідченою командою конструкторів, дизайнерів і майстрів, привертає до себе увагу яскравим зовнішнім виглядом і відрізняється комфортом у щоденному використанні.

Матеріали для виготовлення дизайнерських предметів меблів

Для виробництва меблів за індивідуальним дизайном використовують переважно натуральні матеріали і фурнітуру. Синтетичні ж якщо і застосовуються, то мають високі показники міцності, естетичні, екологічні характеристики. Цим дизайнерські моделі відрізняються від типових, для виготовлення яких використовуються доступніші, а отже, і дешевші матеріали. 

Популярними матеріалами для створення дизайнерських меблів є:

 • натуральне дерево, оброблене органічно чистими і нешкідливими для людини речовинами;
 • високоякісна сталь різних видів (хромована, нержавіюча, нікельована) та інші метали, а також металеві сплави;
 • камінь натурального походження; 
 • якісна кераміка;
 • міцне скло;
 • полімери високої якості і т.ін.

Замовити виготовлення дизайнерських меблів у м. Дніпро із сертифікованих матеріалів ви можете у Студії авторських меблів Arsievich. При оформленні замовлення повідомте менеджеру про свої персональні побажання щодо оформлення інтер’єру – і за підсумками роботи над дизайнерським проєктом отримаєте меблі вашої мрії!

Натуральне дерево, оброблене органічно чистими і нешкідливими для людини речовинами.
Предмети меблів зі скла мають органічний вигляд у будь-якому дизайні, кімната виходить світлою.
Меблі з металевими структурними елементами демонструють міцність, надійність і довговічність.
Предметами меблів з дерева часто облаштовують кухні, класичні вітальні або передпокої.
Нестандартні вироби з металу прикрашають інтер'єри житлових і комерційних об'єктів.
Скляні дизайнерські меблі нагадують справжні витвори мистецтва.

Різновиди дизайнерських меблів від Студії Arsievich

За здійсненими вимірами і розробленими на їх основі проєктами наші конструктори створюють дизайнерські меблі для оформлення як домашніх просторів, так і робочих зон. Серед найзатребуваніших різновидів такі вироби:

 • З дерева.

Для виробництва дизайнерських меблів широко використовують різні види натурального дерева: сосну, вільху, бук, березу, ясен і ін. Дерев’яні столи, шафи, тумби і комоди мають масивний і презентабельний вигляд і до того ж додають теплі нотки в атмосферу приміщення. Предметами меблів з дерева часто облаштовують кухні у стилі кантрі, мінімалістичні спальні, класичні вітальні або передпокої.  

 • Зі скла.

Скляні дизайнерські меблі нагадують справжні витвори мистецтва. Предмети меблів зі скла мають органічний вигляд у будь-якому дизайні, особливо у сучасному хай-тек. Якщо ж за основу взяті бежеві відтінки, то кімната виходить світлою і легкою. Часто такі вироби можна зустріти в інтер’єрі невеликих за площею квартир або офісних кабінетів, габарити яких вони візуально розширюють своєю присутністю. До того ж вироби зі скла можна поєднувати з елементами з інших матеріалів.  

 • З металу.

До популярних видів металу для виготовлення дизайнерських меблів належать сталь, бронза, мідь, латунь, алюміній та інші металеві сплави. Меблі з металевими каркасами, профілями та іншими структурними елементами демонструють міцність, надійність і довговічність в експлуатації. Зазвичай нестандартні вироби з металу прикрашають інтер’єри житлових і комерційних об’єктів у стилі лофт, мінімалізм, техно і ін.

Дизайнерські меблі: популярні напрями

У дизайнерських меблях можна виділити три напрями, які є найпопулярнішими у замовників:

 • Історичний. Охоплює стилі, сформовані у певну епоху: класицизм, ампір, бароко і ін. Предмети меблів історичного спрямування придатні для великих за площею приміщень, установка в яких підкреслює розкіш і гарний смак власників. 
 • Етнічний. Стилі цього напряму несуть у собі риси, характерні для різних культур. Тут є меблі зі східним колоритом, вироби у дусі японського мінімалізму, предмети інтер’єру у стилі африканської савани і т.д. Дизайнерські конструкції етнічного спрямування вписуються у будь-яке приміщення.
 • Сучасний. Цей напрям з’явився шляхом змішування різних стилів. Сучасні меблі відрізняються функціональністю, прямими лініями і мінімалізмом. 

Якщо вас цікавлять корпусні дизайнерські меблі за доступними цінами у м. Дніпро, звертайтеся до нашої Студії. З великої різноманітності видів і підвидів кожного напряму наші фахівці допоможуть вам обрати той варіант дизайнерських меблів на замовлення, який за всіма параметрами відповідає вашому приміщенню. У нас ви можете замовити як одиничний предмет, так і меблевий комплект, який гідно прикрасить кімнату завдяки ідеальному поєднанню форм, ліній і кольорів.