Кухні на замовлення
Гарна кухня, облаштована зручними і функціональними меблями, – заповітна мрія практично кожної жінки незалежно від того, як часто вона готує. Сучасні кухонні меблі дозволяють створювати максимально комфортні простори для приготування їжі, де панує затишна атмосфера.
Домогтися ідеального інтер’єру кухні можна тільки тоді, коли кухні на замовлення виготовлені за індивідуальними вимірами і з урахуванням усіх вимог господині. Саме це входить до переліку фахових послуг Території авторських меблів Arsievich.
Різноманітність варіантів оформлень кухні на замовлення (Дніпро)
Щоб отримати найкращі кухні на замовлення у Дніпрі, для початку потрібно визначитися з варіантом кухонного планування:
- Лінійна кухня – передбачає розміщення предметів меблів в одну лінію. Цей тип планування рекомендований для вузьких кімнат шириною не більше 2 м і загальною площею 6-12 кв.м.
- L-подібна кухня – такий варіант розташування меблів дозволяє візуально розділити простір, дозволяючи господині вільно пересуватися кімнатою, а всім необхідним речам і предметам перебувати у зоні доступності. Цей тип планування рекомендований для невеликих кімнат, за формою наближених до квадрату. Кутова кухня сприяє ефективному використанню навіть невеликої площі. За такого планування гарним варіантом стане барна стійка, яка щільно прилягає до робочої поверхні. У деяких випадках вона може замінити стіл.
- П-подібна кухня – цей варіант дозволяє встановити достатню кількість різних систем для зберігання предметів, посуду, кухонного начиння і продуктів харчування. Планування такого типу добре підходить для квадратних або прямокутних приміщень великої площі.
- Острівні і півострівні кухні – придатний варіант для просторів площею не менше 20 кв.м. Острівна кухня припускає знаходження у центрі кімнати столу з мийкою, півострівна – барной стійки.
- Дворядна або паралельна кухня – це розміщення меблів уздовж двох протилежних стін з проходом між ними не менше 1 м. Один ряд може бути коротшим за інший. Такий вид планування стане вдалим варіантом для великих квадратних або вузьких витягнутих приміщень. Обідня зона облаштовується на робочій поверхні, підвіконні або балконі.
- Кухня-ніша розташовується у будь-якому приміщенні, поміж них і в житловій зоні, і не відділяється стінами. Це ділянка тільки для приготування їжі. Таке планування допомагає візуально збільшити кімнату і заощадити площу, що актуально для невеликих приміщень. Кухня-ніша дозволяє втілити яскраві і сміливі ідеї.
-
Кухня-вітальня – це відкрита зона з нестандартним оформленням. Планування допомагає створити просторе, світле і єдине приміщення, тому стане прекрасним рішенням, якщо у вас маленька кухня. Зона для готування може відділятися барной стійкою, скляною або дерев’яною перегородкою, а також ширмою.
Не можете визначитися з вибором найкращого варіанту планування для своєї кухні? Надішліть нам заповнену форму – і з усіх питань вас безкоштовно проконсультує дизайнер Студії Arsievich.
Дизайн кухні: фото і модні тенденції
Добре, коли приготування і вживання їжі проходять у приємній та затишній атмосфері. Кухня може і повинна бути комфортною, практичною і до того ж гарною і стильною.
Ідеальна кухня: 7 цікавих ідей
- Біла кухня – вдале рішення для невеликих кімнат. Колір хоч і простий, але візуально розширює простір і додає легкості. Цікавий варіант, коли кордони між меблями, стінами та стелею – плавні. Така кімната наповнюється життям і світлом і зігріває затишком. Якщо ви вважаєте білий колір нудним, додайте яскраві акценти.
- Чорна кухня – це втілення сміливих ідей, руйнування стереотипів і ефектний дизайн. Але з таким кольором треба продумати освітлення і деталі інтер’єру. Чорну кухню найкраще створювати у стилі модерн або хай-тек.
- Грифельна дошка у кухні – це модно, нестандартно і практично. Можна «створити» дошку на дверцятах шафок, зробити грифельний фартух або акцентну стіну. Такий дизайн дозволить залишати повідомлення і робити приємні сюрпризи своїм близьким.
- Кругла кухня відмінно впишеться у невелике приміщення. Плавні лінії і відсутність гострих кутів дозволяють створити цікавий, динамічний інтер’єр. Це відмінне рішення для стилю хай-тек.
- Полиці замість шаф – ще один тренд останніх років. Вони візуально роблять кімнату більшою, тому мають гармонійний вигляд у маленьких кімнатах. Практичність, оригінальність і мінімалізм – ось основні особливості такої кухні.
- Кухня з каміном – відмінне рішення для приватного будинку. Камін найкраще встановлювати у великих кімнатах. Він може відокремлювати ділянку для приготування їжі від їдальні або вітальні. Кімната буде теплою і затишною. У маленьких кухнях можна поставити електрокамін або зробити імітацію.
- Акваріум в кухні – несподіване, контрастне і сміливе рішення, здатне «оживити» інтер’єр. Акваріум з рибками можна розмістити у столі, барній стійці, стіні або у структурі меблевого гарнітуру.
Популярні стилі кухонь:
- Лофт – це стильне і практичне рішення. Передбачає поєднання недбалої обробки, сучасної техніки і мінімуму меблів, виготовлених із грубих матеріалів. Для стилю характерні: стіни з цегли або бетону, дерев’яні і металеві меблі, наявність балок і труб.
- Хай-тек. У такій обстановці кожна річ знаходиться на своєму місці. Відмінна риса стилю – мінімалізм і завжди «новий» зовнішній вигляд. Це прямі лінії, строгі форми, нейтральні кольори, глянцеві поверхні, багато скла, металу і каменю. У такому стилі можна оформляти невеликі кухні.
- Еко-стиль – це простота, екологічно чисті якісні матеріали та багато світла. Для оформлення використовуються природні відтінки (білий, бежевий, сірий, коричневий) і природні матеріали.
- Стиль прованс передбачає пастельні тони, вінтажні деталі, квіткові орнаменти, мозаїку, ковані предмети, відкриті полиці, меблі під старовину (з тріщинами і шорсткостями) і багато квітів і рослин. В елементах декору використовуються дерево, метал, плитка і камінь. Кухня матиме стильний вигляд, якщо оформити її в оливкових, фісташкових, пісочних і блакитних тонах.
- Класика – простір, високі стелі, багато світла і повітря. Класична кухня стане прикрасою великого будинку, а ось невеликі приміщення для цього стилю не придатні. Для оформлення кухні використовується натуральне дерево, фурнітура з бронзи, фільончасті фасади, чіткі лінії і природні відтінки.
- Скандинавський стиль – це баланс між сучасністю і традиціями. Оформлення приваблює своєю універсальністю, лаконічністю і естетикою. Особливості стилю: світлі холодні відтінки, дерево, строгі форми і природне освітлення. Придатний для кімнат будь-якого розміру і під різне планування.
Маленькі кухні
Невелика кухня – це кімната площею менше 8 кв.м., вузьке або прохідне приміщення. Але і маленьку кухню можна зробити стильною і комфортною. Для цього треба вибрати відповідне планування і меблі.
Мають просторіший вигляд:
- кутова кухня (відкидний обідній стіл або стіл на підвіконні);
- біла кухня;
- кухня-ніша;
- меблевий гарнітур з полицями замість шаф;
- кухня з аркою замість дверей;
- кухня-вітальня з барною стійкою;
- лінійне планування.
Якщо ви хочете візуально розширити горизонти своєї кухні і губитеся у пошуку ідей, надішліть нам заявку і отримайте консультацію наших дизайнерів.
Фасади для кухні
Фасад – це лицьова частина меблевого комплекту і настрій кухні. При виборі меблів треба відштовхуватися від смакових уподобань і експлуатаційних характеристик матеріалів.
Кухонні фасади мають відповідати таким вимогам:
- вологостійкість;
- стійкість до впливу високих температур;
- міцність.
Види фасадів:
- З масиву дерева. Як правило, такі фасади присутні у кухнях, оформлених у класичному стилі.
Відмінні риси:
- довговічність;
- екологічність;
- розкіш;
- дорожнеча;
- ретельний догляд.
Для виробництва меблів беруть дуб, бук, ясен, вільху, липу і клен.
- Шпоновані фасади роблять із плити МДФ, декорованої шпоном (тонким шаром деревини).
Особливості:
- екологічність;
- надійність;
- рівномірна текстура;
- помірна вартість;
- необхідність особливого догляду.
- Пластикові фасади є популярними. Меблі виробляються з плити МДФ або ДСП, а лицьова сторона покривається пластиком.
Відмінні риси фасадів:
- висока вологостійкість;
- міцність;
- тривалий строк служби;
- легкість у догляді.
- Плівкові фасади виготовляються з плити МДФ і декоруються плівкою ПВХ.
Переваги:
- невисока вартість;
- різноманітність відтінків і форм;
- практичність.
З недоліків можна виділити:
- не витримує високих температур;
- швидко вигорає (при попаданні сонячних променів).
- Фасади з алюмінієвого профілю з різним наповненням (МДФ, скло та інші матеріали) – зустрічаються на кухнях рідше за інші види через дорожнечу матеріалів і складну систему кріплення. До того ж, алюміній потребує дбайливого догляду. При цьому, можливість вставки в алюмінієву рамку будь-яких композицій дозволяє додатково прикрасити кухню.
- Фасади з ламінуванням. Ідеально гладкі поверхні – модні, але не дуже практичні. Незважаючи на складність у догляді, ламіновані фасади стають дедалі популярнішими. Вони не тільки мають розкішний вигляд, але й дозволяють оформити кухню у будь-якому кольорі (від пастельних ніжних тонів до строкатих забарвлень).
Форми фасадів:
- Рівний фасад – гладка поверхня виробів. Витягнутий у висоту фасад називають вертикальним, а у ширину – горизонтальним. Комбінування цих двох видів дозволяє структурувати простір, візуально підняти стелю і розсунути стіни.
- Фільончастий – поєднує практичність і незвичайний дизайн. Являє собою рамку з наповненням з різних матеріалів.
- Радіусний. Особливості фасаду: вигнута форма, плавні лінії, глянцева поверхня, безпека і шикарний зовнішній вигляд.
Відтінок кухонного фасаду підбирається залежно від загального стилю, планування і смакових уподобань.
Кухонні меблі можуть бути вбудовані і корпусні.
Вбудовані кухні
Вбудовані кухні – це спроєктований меблевий комплекс, створений з урахуванням особливостей конкретного приміщення і строго за вимірами. Меблі «підлаштовуються» під будь-який вид обробки і форму стін. Такий меблевий комплекс зручний і функціональний.
Особливості вбудованої кухні:
- економія площі кімнати і грамотне використання простору;
- встановлення техніки за фасадом кухні;
- свіжий і акуратний зовнішній вигляд приміщення.
Якщо правильно спроєктувати кухонний гарнітур і «заховати» побутову техніку, то на видноті не залишиться нічого зайвого, але при цьому все необхідне буде під рукою.
Найвдалішим рішенням є кутова кухня з вбудованою технікою.
З недоліків вбудованої кухні можна назвати:
- висока вартість (меблі робляться на замовлення відповідно до побажань клієнта і особливостями кухні замовника);
- неможливість перепланування (кожна шафка займає своє місце і не може переставлятися).
Якість і зовнішній вигляд меблів для кухні впливають на цілісність і органічність інтер’єру, тому до вибору гарнітура треба підходити з усією відповідальністю.
Вибираючи конфігурацію, форму і колір виробів, пам’ятайте і про розміри кухні – меблі мають вписатися у габарити приміщення.